Kobra - oddział specjalny: Zespół B (10)

Kobra - oddział specjalny: Zespół B (10)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)

serial sensacyjny Niemcy 2017   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, Carina N. Wiese, Niels Kurvin
Reżyseria:Franco Tozza
W skrócie:Rutynowa akcja kończy się dla Semira i Paula tragicznie - obaj zostają porwani. Krüger jest na urlopie. Jenny musi przejąć dowodzenie na posterunku. Zespół zaczyna gorączkowe poszukiwania komisarzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przygody niemieckich policjantów, którzy patrolują autostradę ze wschodu na zachód Europy. Spotykają przemytników i handlarzy narkotyków oraz wielu innych niebezpiecznych przestępców.

W tym odcinku

Rutynowa akcja niespodziewanie kończy się dla Semira i Paula tragicznie - obaj policjanci zostają porwani. Ponieważ Kim Krüger jest na urlopie, Jenny musi przejąć dowodzenie na posterunku. Zespół zaczyna gorączkowe poszukiwania komisarzy. Dorn znajduje się pod ogromną presją, bowiem gra toczy się o życie Gerkhana i Rennera. Fakt, że Jenny i Paul ostatnio zbliżyli się do siebie, dodatkowo komplikuje sprawę. Po nieudanej akcji ratunkowej prokurator Schrankmann wysyła policjantkę na przymusowy urlop i sama przejmuje dowodzenie. Nadzieja na uratowanie Semira i Paula maleje jednak z każdą chwilą. Jednak Jenny i jej zespół nie mają zamiaru się poddawać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)