Kobra - oddział specjalny: Zabójczy wybór (8)

Kobra - oddział specjalny: Zabójczy wybór (8)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Tödliche Wahl)

serial sensacyjny Niemcy 2013   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, Tom Beck, Katja Woywood, Gottfried Vollmer
Reżyseria:Boris von Sychowski
W skrócie:Semir i Ben aresztują braci Steffena i Thorbena Raisserów oraz partnerkę jednego z nich. Wkrótce Steffan z celi wydaje rozkaz porwania rodziny Semira. Stawia policjantowi ultimatum.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Semir i jego partner Ben patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wielu innych groźnych przestępców. Funkcjonariusze muszą dokonywać szaleńczych pościgów, strzegąc porządku na niemieckich szlakach komunikacyjnych. Nieustępliwa przełożona, Anna Engelhardt, pozwala podwładnym na łamanie obowiązujących przepisów. Wszystko po to, aby z powodzeniem chwytać bandytów. Policjanci często podejmują współpracę z Dieterem i Horstem.

W tym odcinku

Semir i Ben aresztują bezwzględnych braci Steffena i Thorbena Raisser oraz partnerkę pierwszego z nich - Danę. Szefowie gangu przez lata wymykali się z rąk policji. Radość z osiągniętego sukcesu nie trwa zbyt długo. Wkrótce Steffan z celi wydaje rozkaz porwania rodziny Semira. W zamian stawia ultimatum. Za uwolnienie najbliższych detektywa żąda zabicia Bena.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także