x
Kobra - oddział specjalny: Strażnicy Engonii (15)

Kobra - oddział specjalny: Strażnicy Engonii (15)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Die Wächter von Engonia)

serial sensacyjny Niemcy 2019   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, Carina N. Wiese, Niels Kurvin, Daniela Wutte
Reżyseria:Ralph Polinski
W skrócie:W zamku przez weekend rozwija się barwny świat fantazji, w którym uczestnicy w kostiumach wcielają się w wybrane role. Kiedy pewna kobieta zostaje uprowadzona, Semir i Paul muszą wkroczyć do akcji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Policjanci ścigają porywacza. Dochodzi do poważnego wypadku. Paul i Jenny aresztują przestępcę, którym okazuje się szef firmy komputerowej. Mężczyzna zaprzecza, jakoby miał udział w uprowadzeniu dziewczynki. W wyniku obrażeń doznanych w wypadku Semir zapada w śpiączkę. Podczas gdy lekarze walczą o jego życie, znajduje w swoich wspomnieniach wskazówki mogące naprowadzić funkcjonariuszy na trop uprowadzonej.

W tym odcinku

Na pewnym zamku przez weekend rozwija się barwny świat fantazji, w którym uczestnicy w kostiumach wcielają się w wybrane role - to tak zwany LARP (Live Action Role Playing, gra fabularna rozgrywana na żywo). Kiedy podczas gry pewna kobieta zostaje porwana, Semir i Paul muszą wkroczyć do akcji pod przykrywką. Policjanci nie podejrzewają, że sprawca porwania chce uczynić coś znacznie groźniejszego: planuje doprowadzić do wybuchu epidemii ospy prawdziwej, co może być katastrofalne w skutkach.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także