Kobra - oddział specjalny: Nieczysta gra (6)

Kobra - oddział specjalny: Nieczysta gra (6)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Feindliche Übernahme)

serial sensacyjny Niemcy 2005   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, René Steinke, Jockel Tschiersch, Caroline Schreiber
Reżyseria:Carmen Kurz
W skrócie:Günther Fallada to właściciel firmy autobusowej. Gdy wiezie zespół Kobry na turniej gry w kręgle, zawodzą hamulce i dochodzi do wypadku. Mężczyzna podejrzewa konkurenta, Timo Bressersa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy niemieckich policjantów, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Biorą udział w szaleńczych pościgach za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

Günther Fallada to właściciel firmy autobusowej i dawny przyjaciel Dietera Bonratha, policjanta patrolującego autostradę. Stróż prawa postanowił wynająć firmę kumpla do przewozu drużyny Cobry na turniej gry w kręgle. W trasie hamulce autobusu zawodzą i dochodzi do poważnego wypadku. Fallada podejrzewa, że jego konkurent, Timo Bresser, celowo uszkodził pojazd, gdyż chce przejąć firmę. Zamierza wyjaśnić tę sprawę. Składa konkurentowi niezapowiedzianą wizytę i z przerażeniem odkrywa, że ten nie żyje. Niefortunnego gościa zastaje na miejscu zbrodni żona Bressera. Fallada traci kontrolę nad sytuacją i ucieka. Prosi o pomoc w wyjaśnieniu sprawy Bonratha.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także