Kobra - oddział specjalny: Niechciane dzieci (8)

Kobra - oddział specjalny: Niechciane dzieci (8)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Die verlorenen Kinder)

serial sensacyjny Niemcy 2017   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, Carina N. Wiese, Niels Kurvin, Daniela Wutte
Reżyseria:Nico Zavelberg
W skrócie:Dochodzi do krwawego ataku na transport więźniów. Semir i szefowa orientują się, że mają do czynienia z organizacją RAF, która 30 lat temu siała spustoszenie w Republice Federalnej Niemiec.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie niemieckich policjantów, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

Dochodzi do krwawego ataku na transport więźniów. Semir i szefowa Kim Krüger cofają się w czasie do lat 80. Zdają sobie sprawę, że mają do czynienia z organizacją terrorystyczną RAF, która 30 lat temu siała spustoszenie w Republice Federalnej Niemiec. Dwoje zamachowców, Christian i Brigitte Lahn, wrócili, by dokonać ostatniego ataku. Okazuje się, że wiele wspólnego z przestępcami ma Patrick, chłopak, którego Samir wziął z ulicy i zaopiekował się nim.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także