Kobra - oddział specjalny: Na wschód od Edenu, część 1 (1)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Jenseits von Eden)

serial sensacyjny Niemcy 2017   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, Carina N. Wiese, Niels Kurvin, Daniela Wutte
Reżyseria:Franco Tozza
W skrócie:Semir i Andrea przygotowują się do swojego drugiego ślubu. Ceremonia ma być skromna. Świadkowie młodych, Paul i Dana, zajmują się organizacją uroczystości. Podczas obchodów dochodzi do tragedii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie niemieckich policjantów, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

Semir i Andrea przygotowują się do swojego drugiego ślubu. Tym razem ceremonia ma być skromna i rodzinna. Świadkowie młodych, Paul i Dana, zajmują się organizacją uroczystości. Podczas obchodów tzw. wigilii ślubu dochodzi do tragedii - ojciec panny młodej zostaje porwany przez umundurowanych mężczyzn. Paul i Semir próbują zidentyfikować sprawców. Trop wiedzie ich do kryjówki NRD. Odnajdują tam 20 ton złota. Śledczy mają coraz mniej czasu na rozwiązanie zagadki. Semir robi wszystko, by stawić się punktualnie przed ołtarzem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także