Kobra - oddział specjalny: Komisarz (2)

Kobra - oddział specjalny: Komisarz (2)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Der Kommissar)

serial sensacyjny Niemcy 2005   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, René Steinke, Hansjürgen Hürrig, Dirk Schoedon
Reżyseria:Axel Sand
W skrócie:Tom i Semir aresztują kierowcę, który ścigał kogoś na autostradzie. Zatrzymany twierdzi, że jest detektywem i tropi przestępcę. Policjanci mu nie wierzą. Wkrótce odkrywają zaskakujące fakty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy niemieckich policjantów, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Biorą udział w szaleńczych pościgach za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

Tom i Semir aresztują kierowcę, który ścigał kogoś na autostradzie, znacznie przekraczając dozwoloną prędkość. Domniemany pirat drogowy twierdzi, że nazywa się Lambertz i jest emerytowanym detektywem, a obecnie tropi groźnego przestępcę, niejakiego Kramera. Tom i Semir nie dają wiary tym wyjaśnieniom i sprawdzają przeszłość zatrzymanego. Wkrótce okazuje się, że kilka lat temu Lambertz został zawieszony w wykonywaniu obowiązków służbowych, a rzekomo niebezpieczny Kramer jest jego sąsiadem. Nowe fakty rzucają jednak zupełnie inne światło na sprawę. Podczas drugiej wizyty w magazynie Kramera policjanci znajdują na podłodze nieprzytomnego Lambertza, a na ścianie szczegółowy plan dotyczący kradzieży cennego rosyjskiego dzieła sztuki. Dopiero wówczas komisarze poznają prawdziwą tożsamość rzekomego Kramera, który tak naprawdę nazywa się Lederer.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także