Kobra - oddział specjalny: Dziennikarka (11)

Kobra - oddział specjalny: Dziennikarka (11)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Die Nachtreporterin)

serial sensacyjny Niemcy 2012-2013   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, Tom Beck, Katja Woywood, Gottfried Vollmer
Reżyseria:Heinz Dietz
W skrócie:Reporterka Samantha 'Sam' Novak relacjonuje wypadki drogowe, pożary i inne katastrofy. Wkrótce w zamachu ginie jej partner, Bastian Feldmann. Główne podejrzenia padają właśnie na nią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Semir i jego partner Ben patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wielu innych groźnych przestępców. Funkcjonariusze muszą dokonywać szaleńczych pościgów, strzegąc porządku na niemieckich szlakach komunikacyjnych. Nieustępliwa przełożona, Anna Engelhardt, pozwala podwładnym na łamanie obowiązujących przepisów. Wszystko po to, aby z powodzeniem chwytać bandytów. Policjanci często podejmują współpracę z Dieterem i Horstem.

W tym odcinku

Nocna reporterka Samantha "Sam" Novak relacjonuje wypadki drogowe, pożary i inne katastrofy. Wkrótce w zamachu ginie jej partner, Bastian Feldmann. Główne podejrzenia padają właśnie na nią. Tymczasem Ben zakochuje się w Sam. Mężczyzna zastanawia się, czy kobieta rzeczywiście mogła zabić z zimną krwią. Ben i Semir trafiają na trop nowego, niewidzialnego świata nowoczesnego niewolnictwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także