Kobra - oddział specjalny (49)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Höllenfahrt auf der A4)

serial sensacyjny Niemcy 1998   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, René Steinke, Gottfried Vollmer, Charlotte Schwab
W skrócie:Pierwszy dzień pracy Toma Kranicha jako nowego partnera Semira. Komisarz przyjmuje propozycję podwiezienia przez Susanne. W aucie jest też roczna dziewczynka. Nagle samochód traci hamulce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o niemieckich policjantach, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

Pierwszy dzień pracy Toma Kranicha jako nowego partnera Semira. Komisarz przyjmuje propozycję podwiezienia przez Susanne, która wcześniej zaoferowała pomoc także Eduardowi "Edowi" Scheurerowi, spieszącemu się na spotkanie biznesowe. W aucie jest też roczna siostrzenica Susanne. Nagle samochód, niedawno odebrany z warsztatu, traci hamulce i z dużą prędkością wjeżdża na autostradę. Tymczasem Semir ściga inny pojazd, którego kierowca powoduje poważny karambol. Całe zdarzenie relacjonuje radiostacja z helikoptera. Do Semira dołączają Hotte i Dieter w Porsche, próbując zatrzymać rozpędzony samochód Susanne.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także