Kobra - oddział specjalny 23: Wszystko z miłości (9)

Kobra - oddział specjalny 23: Wszystko z miłości (9)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Alles aus Liebe)

serial sensacyjny Niemcy 2017   od 7 lat
Występują:Erdogan Atalay, Carina N. Wiese, Niels Kurvin, Daniela Wutte
Reżyseria:Ralph Polinski
W skrócie:Semir i Paul łapią włamywacza. Z zaskoczeniem odkrywają, że jest nim ich przyjaciel i współpracownik Hartmut. Mężczyzna zostaje osadzony w areszcie, ale nie chce wyjawić motywów swojego działania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie niemieckich policjantów, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

Semir i Paul łapią zamaskowanego włamywacza. Z zaskoczeniem odkrywają, że jest nim ich przyjaciel i współpracownik Hartmut. Mężczyzna zostaje osadzony w areszcie, ale nie chce wyjawić motywów swojego działania. Detektywi próbują się dowiedzieć, co go do tego skłoniło. Jednym z tropów jest nowa miłość Hartmuta, Tabea. Wkrótce muszą stawić czoło naukowcom mordercom, afrykańskim zabójcom i śmiercionośnemu wirusowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)