Kobra - oddział specjalny 20: Gdzie jest Semir? (7)

Kobra - oddział specjalny 20: Gdzie jest Semir? (7)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Wo ist Semir?)

serial sensacyjny Niemcy 2015   od 7 lat
Występują:Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, Charlotte Schwab, Carina N. Wiese
Reżyseria:Ralph Polinski
W skrócie:Alex chce podwieźć Semira, jednak w jego domu zastaje zamaskowanego przestępcę, który go obezwładnia i ucieka. Mimo intensywnych poszukiwań policjantowi nie udaje się znaleźć partnera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi.

W tym odcinku

Alex chce podwieźć Semira do pracy, jednak w jego domu zastaje zamaskowanego przestępcę, który go obezwładnia i ucieka. Mimo intensywnych poszukiwań nie policjantowi nie udaje się znaleźć partnera. Na liście podejrzanych znajduje się sąsiad Gerkhan, psycholog dr Wenger. Isabel Frings, która zna go od dawna, decyduje, by wykorzystać lekarza jako przynętę. Tymczasem Alex i Jenny podążają wieloma różnymi tropami, próbując jednocześnie zlokalizować telefon Semira. Niespodziewanie znajdują zwłoki nieznanego mężczyzny, który został zastrzelony z broni komisarza. Z czasem policjanci odkrywają coraz więcej tajemniczych i mrocznych okoliczności zniknięcia Gerkhana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)