Kobra - oddział specjalny 17: Spisek (1)

Kobra - oddział specjalny 17: Spisek (1)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Die Verschwörung)

serial sensacyjny Niemcy 2011-2012   od 7 lat
Występują:Erdogan Atalay, Tom Beck, Katja Woywood, Gottfried Vollmer
Reżyseria:Nico Zavelberg
W skrócie:Ben i Semir ścigają terrorystę Janka Bogdana, który ukradł materiały wybuchowe. Przestępca zawsze o krok wyprzedza działania stróżów prawa dzięki sprzętowi, którym dysponuje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 20 lutego
jutro
16:00 13 Ulica
piątek, 21 lutego
pojutrze
3:00 13 Ulica
piątek, 21 lutego
pojutrze
10:00 13 Ulica

Opis

Dalsze perypetie policjantów z drogówki, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków, uciekinierów i wiele innych podejrzanych osób. Stróże prawa często muszą dokonywać szaleńczych pościgów.

W tym odcinku

Ben i Semir ścigają terrorystę Janka Bogdana, który ukradł nowe, wyjątkowo niebezpieczne materiały wybuchowe. Przestępca dysponuje najnowocześniejszym sprzętem służącym do obserwacji i nadzoru i zawsze o krok wyprzedza działania ścigających go służb. W schwytaniu mężczyzny pomaga funkcjonariuszom Karla z Federalnego Biura Policji Kryminalnej. Wkrótce sytuacja się komplikuje, gdy Ben i Samir dowiadują się, że prowadzący sklep zoologiczny bracia Ronnie i Malte zaczęli szantażować Bogdana i stali się jego celem. Policjanci muszą uratować ich przed zemstą terrorysty i jednocześnie znaleźć sposób, by go schwytać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także