Kobiety, które niosły śmierć 14: W lodowym uścisku (10)
(Deadly Women 14: Ice Cold)
| W skrócie: | Lisa i jej partner Roger zajęli się produkcją metamfetaminy. Uciekając przed wymiarem sprawiedliwości, schronili się w domu Vernona i Lindy. Gospodarze szybko przestali ufać nowym lokatorom. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| piątek, 27 marca za 6 dni |
20:00 | CI Polsat |
Opis
Kolejny sezon serii dokumentalnej, która ukazuje działania profilerki FBI, Candice Delong. Zajmuje się ona analizą motywów i metod działania niebezpiecznych morderczyń na całym świecie. W programie przedstawiane są kulisy zbrodni, w których kobiety odegrały główne role. Delong próbuje zrozumieć, co skłoniło je do tak okrutnych czynów. Serial zawiera obszerne rekonstrukcje zdarzeń oraz relacje policjantów, prokuratorów i bliskich zarówno zabójczyń, jak i ich ofiar.
W tym odcinku
Lisa i jej partner Roger zeszli na drogę przestępstwa, produkując metamfetaminę. Uciekając przed wymiarem sprawiedliwości, para znajduje schronienie w domu kuzyna mężczyzny, Vernona, i jego dziewczyny Lindy. Gospodarze szybko przestają ufać nowym lokatorom, którym zgodzili się pomóc.
Zobacz także
- Kobiety, które niosły śmierć 14: I że cię zranię aż do śmierci (6) - serial dokumentalny - poniedziałek, 23 marca 20:00
- Kobiety, które niosły śmierć 14: Punkt zapalny (7) - serial dokumentalny - wtorek, 24 marca 20:00
- Kobiety, które niosły śmierć 14: Śmierć ich twórcom (8) - serial dokumentalny - środa, 25 marca 20:00
- Kobiety, które niosły śmierć 14: Toksyczna miłość (9) - serial dokumentalny - czwartek, 26 marca 20:00
- Kobiety, które niosły śmierć 14: Bez duszy (12) - serial dokumentalny - wtorek, 31 marca 20:00
- Kobiety, które niosły śmierć 14: Brudne zagrywki (13) - serial dokumentalny - środa, 1 kwietnia 20:00
