Kobieta na krańcu świata (7/8)

Kobieta na krańcu świata

sezon 4 odc. 7/8

serial dokumentalny Polska 2012   b.o.
W skrócie:Martyna Wojciechowska odwiedza Andaluzję, ojczyznę flamenco. Tancerka Noelia Sabarea cieszy się światową sławą. Razem odwiedzają miejsce, w którym powstaje andaluzyjskie wino.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Cykl przedstawiających obyczaje i sytuację życiową mieszkanek odległych zakątków globu. Dziennikarka Martyna Wojciechowska po raz kolejny wyrusza na ryzykowne wyprawy, by poznać zajęcia, pasje i marzenia kobiet żyjących w różnych kulturach. W czwartej edycji programu udaje się do Ameryki Łacińskiej, Azji i na Bliski Wschód. Razem ze swoimi rozmówczyniami przeżywa ich radości i smutki oraz uczestniczy w codziennych czynnościach. Pozwala jej to zrozumieć kontrasty oraz poznać odmienne podejścia do kobiecości w różnych częściach naszego globu.

W tym odcinku

Martyna Wojciechowska odwiedza słoneczną Andaluzję, ojczyznę flamenco. Tancerka Noelia Sabarea musiała pokonać wiele przeszkód, by realizować swą pasję. Ćwiczyła w ukryciu, gdy mąż zabronił jej tańczyć. Teraz cieszy się światową sławą. Razem w polską podróżniczką odwiedzi miejsce, w którym powstaje andaluzyjskie wino.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także