Kobieta na krańcu świata (5/8)

Kobieta na krańcu świata

sezon 4 odc. 5/8

serial dokumentalny Polska 2012   b.o.
W skrócie:Judy Avey-Arroyo z miłości do męża przeprowadziła się z Alaski do Kostaryki. Teraz jest właścicielką jedynego na świecie ośrodka, w którym znalazły schronienie ranne i osierocone leniwce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Cykl przedstawiających obyczaje i sytuację życiową mieszkanek odległych zakątków globu. Dziennikarka Martyna Wojciechowska po raz kolejny wyrusza na ryzykowne wyprawy, by poznać zajęcia, pasje i marzenia kobiet żyjących w różnych kulturach. W czwartej edycji programu udaje się do Ameryki Łacińskiej, Azji i na Bliski Wschód. Razem ze swoimi rozmówczyniami przeżywa ich radości i smutki oraz uczestniczy w codziennych czynnościach. Pozwala jej to zrozumieć kontrasty oraz poznać odmienne podejścia do kobiecości w różnych częściach naszego globu.

W tym odcinku

Judy Avey-Arroyo z miłości do męża przeprowadziła się z Alaski do Kostaryki. Teraz jest właścicielką jedynego na świecie ośrodka, w którym znalazły schronienie ranne i osierocone leniwce. Bohaterka odcinka zajęła się ratowaniem tych zagrożonych wyginięciem zwierząt przez przypadek. Pewnego dnia dwie dziewczynki przyniosły jej rannego, małego leniwca. Towarzyszy jej on już 20 lat. W ośrodku zwierzęta otrzymują pomoc medyczną i często zostają tam do końca życia. Tylko nielicznym podopiecznym Judy udaje się przywrócić wolność.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także