Kobieta na krańcu świata (3/9)

Kobieta na krańcu świata

sezon 9 odc. 3/9

serial dokumentalny Polska 2017   b.o.
W skrócie:Martyna Wojciechowska jedzie do Tokio, gdzie spotyka się z mężczyzną, który jest zakochany w lalce Megumi. Japończycy coraz częściej zastępują w ten sposób prawdziwą miłość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Martyna Wojciechowska po raz dziewiąty wyrusza w świat, by poszukać kobiet, które opowiedzą jej fascynujące historie. Tym razem odwiedza Amerykę Południową, Azję i Europę. Zawita do Malezji, Mongolii, Pakistanu, Japonii, Boliwii oraz Belgii.

W tym odcinku

Martyna Wojciechowska gości w Japonii. Postanawia poznać kobietę lalkę. Jedzie więc do Tokio, gdzie spotyka się z mężczyzną, który jest zakochany w Megumi. Praktyczni Japończycy coraz częściej zastępują w ten sposób prawdziwą miłość. Zdarza im się nawet zawierać małżeństwa ze sztucznymi kobietami. Według szacunku w Kraju Kwitnącej Wiśni żyje aż dwadzieścia tysięcy mężczyzn posiadających taką lalkę. Wielkością, wagą oraz wyglądem odzwierciedlają one człowieka. Podróżniczka szuka odpowiedzi na pytania, czy to możliwe, by zakochać się w lalce oraz czy jest to obraz przyszłości.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także