Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| czwartek, 6 listopada za 12 dni |
17:30 | TLC |
Opis
Wielokrotnie nagradzana blogerka i autorka bestsellerowych książek kucharskich, Ree Drummond, dzieli się swoimi ulubionymi przepisami. Tworzy menu na każdą okazję: od rodzinnych kolacji na ostatnią chwilę po eleganckie uroczystości.
Ree Drummond dokucza upał, więc postanawia ochłodzić się dekadenckimi lodami. Przygotowuje rożki z polewą, ale prezentuje też gotowe przysmaki. Ostatnia propozycja to mrożone w prosecco winogrona.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Ree Drummond
gospodarz
Zobacz także
- Kobieta na Dzikim Zachodzie (13) - magazyn kulinarny - dziś, 25 października 15:40
- Kobieta na Dzikim Zachodzie (1/13) - magazyn kulinarny - dziś, 25 października 16:15
- Kobieta na Dzikim Zachodzie: Nieco ostre - magazyn kulinarny - wtorek, 28 października 17:30 i 1 późniejsza emisja
- Kobieta na Dzikim Zachodzie: Szesnastominutowe uczty - magazyn kulinarny - środa, 29 października 17:00 i 1 późniejsza emisja
- Kobieta na Dzikim Zachodzie: Wieczór z matką - magazyn kulinarny - środa, 29 października 17:30 i 1 późniejsza emisja
- Kobieta na Dzikim Zachodzie (6/13) - magazyn kulinarny - piątek, 31 października 7:50
- Kobieta na Dzikim Zachodzie (7/13) - magazyn kulinarny - piątek, 31 października 8:20
- Kobieta na Dzikim Zachodzie (8/13) - magazyn kulinarny - piątek, 31 października 8:50
- Kobieta na Dzikim Zachodzie (1) - magazyn kulinarny - sobota, 1 listopada 15:50
- Kobieta na Dzikim Zachodzie (2) - magazyn kulinarny - sobota, 1 listopada 16:25
