Klub Winx: Korona marzeń (21)

Klub Winx: Korona marzeń (21)

(Winx Club)

serial animowany Włochy 2004-2008
W skrócie:Przyjaciółki wyruszają do pałacu Domino. Tam Bloom dowiaduje się od swojej siostry Dafne o szczegółach swojego pochodzenia. Okazuje się, że jest córką władców Domino i strażników Smoczego Płomienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nastolatka Bloom nieoczekiwanie odkrywa, że posiada magiczną moc. Aby nauczyć się panować nad swymi zdolnościami, udaje się do znajdującej się w niezwykłym wymiarze Magix szkoły dla czarodziejek. Zaprzyjaźnia się z innymi adeptkami sztuk magicznych: Florą, Stellą, Aishą, Tecną i Musą. Wspólnie młode czarodziejki muszą stawić czoło trzem złym wiedźmom i ochronić kryjący ogromną magiczną moc Smoczy Płomień. Z czasem Bloom poznaje też niezwykły sekret swojego pochodzenia.

W tym odcinku

Bloom i jej przyjaciółki wyruszają do królewskiego pałacu Domino. Tam Bloom dowiaduje się od swojej starszej siostry, Dafne, o szczegółach swojego pochodzenia. Okazuje się, że jest córką władców Domino i strażników Smoczego Płomienia. To ona w przyszłości ma stać się jego strażniczką. Te wiadomości bardzo ją podbudowują - czuje się gotowa, by stawić czoła wszelkim niebezpieczeństwom przygotowanym przez złe czarownice...

Zobacz także