x
Klub Winx 4: Pokochaj pluszaka (4)

Klub Winx 4: Pokochaj pluszaka (4)

(Winx Club 4: Love & Pet)

serial animowany Włochy/USA 2009-2010   od 7 lat
W skrócie:Interes sklepu ze zwierzakami szybko się rozwija, ale kiedy Specjaliści dowiadują się, że Winx mają nowych atrakcyjnych przyjaciół, są zazdrośni. Bohaterki mają jednak inne sprawy na głowie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W kolejnej serii popularnego serialu wróżki Bloom, Stella, Muza, Tecna i Flora pojawiają się w Alfea College w roli nauczycielek. Już na samym początku kariery wpadają w poważne tarapaty. Bloom zostaje porwana przez czterech tajemniczych mężczyzn, na których nie działa moc wróżek, co bardzo niepokoi jej koleżanki. Wkrótce mężczyźni, a tak naprawdę niebezpieczni czarodzieje, oddają Bloom. Okazuje się, że porwali niewłaściwą osobę. Badająca sprawę dyrektorka szkoły magii, Faragonda odkrywa, że porywacze należą do Czarnego Koła i szukają ostatniej wróżki na Ziemi - Roxy. Winx mają za zadanie odnaleźć ją i chronić przed mocami zła. Dowiadują się, że Roxy mieszka w Gardenii, mieście, z którego pochodzi Bloom.

W tym odcinku

Interes w sklepie ze zwierzakami szybko się rozwija, ale kiedy Specjaliści dowiadują się, że Winx mają nowych, atrakcyjnych przyjaciół zaczynają być zazdrośni. Bohaterki mają jednak inne sprawy na głowie. Muszą odnaleźć ostatnią ziemską czarodziejkę.