x
Klub Winx 4: Dary przeznaczenia (20)

Klub Winx 4: Dary przeznaczenia (20)

(Winx Club 4: I Doni del Destino)

serial animowany Włochy/USA 2009-2010
W skrócie:Winx uwalniają siebie i Specjalistów z więzienia Leśnych Czarodziejek, posługując się magiczną konwergencją. Muszą stawić czoło nowym przeciwnikom - niszczycielom lasów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W kolejnej serii popularnego serialu wróżki Bloom, Stella, Muza, Tecna i Flora pojawiają się w Alfea College w roli nauczycielek. Już na samym początku kariery wpadają w poważne tarapaty. Bloom zostaje porwana przez czterech tajemniczych mężczyzn, na których nie działa moc wróżek, co bardzo niepokoi jej koleżanki. Wkrótce mężczyźni, a tak naprawdę niebezpieczni czarodzieje, oddają Bloom. Okazuje się, że porwali niewłaściwą osobę. Badająca sprawę dyrektorka szkoły magii, Faragonda odkrywa, że porywacze należą do Czarnego Koła i szukają ostatniej wróżki na Ziemi - Roxy. Winx mają za zadanie odnaleźć ją i chronić przed mocami zła. Dowiadują się, że Roxy mieszka w Gardenii, mieście, z którego pochodzi Bloom.

W tym odcinku

Winx uwalniają siebie i Specjalistów z więzienia Leśnych Czarodziejek, posługując się magiczną konwergencją. Muszą jednak stawić czoło nowym przeciwnikom - niszczycielom lasów. Złoczyńcy pragną zlikwidować amazońską dżunglę.