Kloszard story (3)

serial dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Darek niegdyś budował domy. Bogdan dzień zaczyna od czwartej rano, ponieważ to najlepsza pora na zbieranie puszek. Gdy Ryszard wpadł w tarapaty, uznał, że bezdomność pozwoli mu się od nich uwolnić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na widok śpiących na parkowych ławkach czy siedzących na ulicach bezdomnych, którzy z reguły są brudni, zaniedbani i brzydko pachną, większość osób odwraca wzrok. Rzadko kto zastanawia się, jakie zdarzenia wyrzuciły ich na życiowy margines i czy ludzie ci są w stanie ponownie przejąć kontrolę nad swoim losem. Wybitni polscy dokumentaliści Irena i Jerzy Morawscy znów postanowili pójść pod prąd. Efektem ich uporu jest ten program, przedstawiający historie osób wykluczonych. Opowieści te są pełne smutku, cierpienia, nie są jednak wolne od anegdot i czarnego humoru.

W tym odcinku

Darek niegdyś budował domy, a teraz ociepla swój namiot. Bogdan swój dzień zaczyna od czwartej rano, ponieważ to najlepsza pora na zbieranie puszek. Gdy pan Ryszard wpadł w finansowe tarapaty, uznał, że bezdomność pozwoli mu się od nich uwolnić. Postrzyżyny nad Wisłą są prawdziwym wydarzeniem.

Zobacz także