Kłopotliwy wnuczek

7.3/10 6.6/10

(Father's Little Dividend)

KOMEDIA OBYCZAJOWA USA 1951
Występują:Spencer Tracy, Elizabeth Taylor, Joan Bennett, Don Taylor
Reżyseria:Vincente Minnelli
W skrócie:Stanley Banks dowiaduje się, że zostanie dziadkiem. Nie potrafi się z tym pogodzić. Wkrótce Kay rodzi ślicznego chłopczyka, a Stanley próbuje pozyskać jego sympatię.
Ciąg dalszy "Ojca narzeczonej": Spencer Tracy jako typowy Amerykanin klasy średniej, który musi oswoić się z przyjściem na świat wnuka, a przy okazji w wieku dziadka zostaje jeszcze raz ojcem. Ciągle zabawne.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Stanley Banks (Spencer Tracy) jest mężczyzną w sile wieku. Jego córka Kay (Elizabeth Taylor) niedawno wyszła za mąż. Niespodziewanie spada na niego wiadomość, że zostanie dziadkiem. Nie potrafi się z tym pogodzić, gdyż uważa, że jest na to jeszcze zbyt młody. Wkrótce cały dom zostaje przewrócony do góry nogami, bowiem przyszli rodzice mają zamieszkać z Banksami. Wreszcie Kay rodzi ślicznego chłopczyka. Niestety, za każdym razem, kiedy dziadek zbliża się do wnuczka, mały zaczyna strasznie płakać. Stanley bezskutecznie próbuje pozyskać jego sympatię. Pewnego dnia zabiera malca na spacer do parku, w którym właśnie rozgrywa się mecz piłki nożnej. Jako zapalony kibic, daje się wciągnąć w grę, zapominając na moment o niemowlęciu. Ta chwila wystarcza, aby dziecko zniknęło. Kontynuacja filmu "Ojciec narzeczonej".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)