Klinika marzeń (2)

Klinika marzeń (2)

reality show Polska 2017   od 7 lat
W skrócie:Izabela ma za sobą liczne dramatyczne doświadczenia, m.in. śmierć siostry i adoptowanie jej dzieci. Choroba nowotworowa wpłynęła na jej zęby, włosy i skórę. Specjaliści pomogą jej poprawić wygląd.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kamery odwiedzają wyjątkową klinikę medycyny estetycznej, gdzie lekarze angażują się w swoją pracę, stosują nowatorskie metody leczenia i korzystają z nowoczesnego sprzętu. Tym razem specjaliści z tej niezwykłej placówki zajmują się z osobami, które w innych okolicznościach nie miałyby odwagi lub możliwości skorzystać z profesjonalnej pomocy. To ofiary rozmaitych chorób i przypadłości, każdego dnia zmagające się z kompleksami i niską samooceną. Dla wszystkich uczestników udział w programie to niespodzianka - za zgłoszenie odpowiedzialni są nie oni sami, ale ich bliscy, którzy chcieli dać im szansę na wymarzoną metamorfozę. Widzowie nie tylko będą mogli śledzić losy bohaterów, ale przy okazji odkryją też sekrety medycyny estetycznej i dowiedzą się, jak w prosty sposób odmienić całe swoje życie.

Izabela ma 46 lat. Kobieta ma za sobą liczne dramatyczne doświadczenia, m.in. śmierć siostry i adoptowanie jej dzieci. Do programu zgłosiła ją córka Justyna. Choroba nowotworowa spowodowała, że zęby kobiety w większości się wykruszyły, włosy wypadły, a skóra twarzy zwiotczała i poszarzała wskutek długiego leczenia. Specjaliści pomogą jej poprawić wygląd.

Zobacz także