Klinika bez tajemnic (4)

Klinika bez tajemnic (4)

program medyczny Polska 2019   od 7 lat
W skrócie:Doktora Ambroziaka odwiedza Sławomir Sobala - sobowtór Władimira Putina. Prosi o zabiegi odmładzające twarzy oraz poprawę sylwetki. Pacjent podda się liposukcji i wypełnianiu zmarszczek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Medycyna estetyczna służy nie tylko poprawie urody. W niektórych przypadkach pomaga odzyskać wiarę w siebie i chęć do życia. Najlepiej wiedzą o tym lekarze, którzy pracują w Klinice Ambroziak. Widzowie obserwują, jak wygląda życie doktora Marcina, Joanny oraz pozostałych członków personelu medycznego. Kamera towarzyszy im w codziennych sytuacjach - zarówno prywatnych, jak również zawodowych. Ekipa zagląda też do lekarskich gabinetów, gdzie wśród pacjentów pojawiają się osoby znane z pierwszych stron gazet oraz gwiazdy Instagrama.

Doktora Marcina Ambroziaka odwiedza Sławomir Sobala - polski przedsiębiorca, a zarazem sobowtór Władimira Putina. Prosi o zabiegi odmładzające twarzy oraz poprawę sylwetki. Pacjent podda się liposukcji i wypełnianiu zmarszczek jego własną tkanką tłuszczową. Tymczasem szpital w Piasecznie odwiedzają siostry, Marta i Milena Popielarskie, które przyjechały na kontrolę. Trzy tygodnie wcześniej poddały się operacji nosa. Jednocześnie dziewczyny chcą poprawić sobie odstające uszy. Doktor Izabela Jeleńska-Draim wykonuje mezoterapię igłową. Zabieg ma odmłodzić, nawilżyć i ochronić skórę. Na koniec widzowie przekonają się, jak dużą odporność na ból wykazuje doktor Bartłomiej Kwiek. Zobaczą też przemianę Kasi, która trzy tygodnie wcześniej zoperowała zapadnięty nos.

Zobacz także