Klimek kontra Duda (8/10)

Klimek kontra Duda (8/10)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Duda zajmie się odnową charakterystycznej deski rozdzielczej fiata, a następnie polakieruje nadwozie akrylem w klasycznym kolorze L87. Uda się do Mariusza z Radomia w celu nabycia emblematów i detali.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwaj najlepsi mechanicy TVN Turbo, Adam Klimek i Grzegorz Duda, stają do pojedynku. Będą musieli kupić i zmodyfikować ten sam model samochodu w określonym czasie. Fachowcy podzielą się z widzami swoją wiedzą, pomysłowością i doświadczeniem. Zwycięzca rywalizacji otrzyma na własność projekt zrealizowany przez przeciwnika.

Chcąc zrewanżować się Adamowi za jego uszczypliwości Grzesiek odwiedzi Michała, twórcę terenowego poloneza, który zbudował go na ramie innego samochodu. Duda zajmie się odnową charakterystycznej deski rozdzielczej fiata, a następnie polakieruje nadwozie akrylem w klasycznym kolorze L87. Uda się do Mariusza z Radomia w celu nabycia emblematów i detali. Później zajmie się malowaniem pokrywy zaworów, posortowaniem części zawieszenia i układu hamulcowego, a także montażem elementów tapicerskich, w czym pomogą mu Janusz i Ania. Adam pojedzie do specjalisty, który pomoże mu dorobić, wyważyć i zamontować wał napędowy do wydłużonej ramy suzuki vitary. Janusz wesprze mechanika w malowaniu poloneza na pomarańcz z palety lamborghini. Na koniec Klimek ostrożnie osadzi gotowe nadwozie na ramie i wymieni olej w przednim dyferencjale.

Zobacz także