Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Kolejna seria spotkań z wyjątkową amerykańską rodziną, która mieszka w sercu alaskańskiej dziczy, z dala od zdobyczy i wygód cywilizacji. Billy Brown, jego żona Ami i ich siódemka dorosłych już dzieci potrafią przez większą część roku izolować się od społeczeństwa, zdani wyłącznie na swoje towarzystwo. Mieszkają w jednym domu, są samowystarczalni i przystosowani do surowego środowiska Alaski. Razem są w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem.
W tym odcinku
Rodzinie Brownów kończą się zapasy drewna. Niezbędne jest ich szybkie uzupełnienie. Niestety pojawiają się problemy, które mogą doprowadzić do poważnego kryzysu rodzinnego.
Zobacz także
- Klan z Alaski (6/8) - serial dokumentalny - dziś, 14 czerwca 8:05
- Klan z Alaski (7/8) - serial dokumentalny - dziś, 14 czerwca 9:05
- Klan z Alaski: Pożegnanie z cywilizacją - serial dokumentalny - dziś, 14 czerwca 14:00
- Klan z Alaski: Powrót do Browntown - serial dokumentalny - poniedziałek, 15 czerwca 10:00
- Klan z Alaski: Nowy szlak - część 2 - serial dokumentalny - poniedziałek, 15 czerwca 21:00
- Klan z Alaski: Z powrotem w głuszy - serial dokumentalny - noc pon./wt., 15 na 16 czerwca 4:24 i 1 późniejsza emisja
- Klan z Alaski: Sztorm - serial dokumentalny - wtorek, 16 czerwca 10:00
- Klan z Alaski: Ruszamy z budową! - serial dokumentalny - noc wt./śr., 16 na 17 czerwca 4:24 i 1 późniejsza emisja
- Klan z Alaski: Nowa siedziba Brownów - serial dokumentalny - środa, 17 czerwca 10:00
- Klan z Alaski: Trzymaj głowę nad wodą - serial dokumentalny - noc śr./czw., 17 na 18 czerwca 4:24 i 1 późniejsza emisja
