Kingsman: Złoty krąg

Kingsman: Złoty krąg

6.9/10 6.8/10

(Kingsman: The Golden Circle)

KOMEDIA SENSACYJNA Wielka Brytania/USA 2017   od 16 lat
Występują:Taron Egerton, Mark Strong, Julianne Moore, Halle Berry
Reżyseria:Matthew Vaughn
W skrócie:Minął rok, odkąd Eggsy ukończył szkolenie. Dziś jest pełnoprawnym członkiem tajnych służb. Pewnego dnia dane dotyczące położenia kwatery głównej agencji zdobywa szefowa kartelu narkotykowego.
Wyszukanej zabawy z komiksem ciąg dalszy. Po ataku na londyńską siedzibę służb specjalnych agenci przenoszą się do USA, by wspólnie z bliźniaczą organizacją stawić czoło nieznanemu wrogowi.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Minął rok odkąd Eggsy Unwin (Taron Egerton) ukończył szkolenie na Kingsmana. Dziś jest pełnoprawnym członkiem tajnych służb. Posługuje się pseudonimem Galahad, który przejął od swojego zmarłego mentora, Harry'ego Harta (Colin Firth). Spotyka się również z księżniczką Tilde (Hanna Alström). Pewnego dnia dane dotyczące położenia kwatery głównej agencji zdobywa szefowa największego kartelu narkotykowego świata, Poppy Adams (Julianne Moore). Wysadza ona budynek, zabijając wszystkich szpiegów, poza Eggsym i Merlinem (Mark Strong). Załamani mężczyźni odkrywają istnienie siostrzanej organizacji o nazwie Statesman, działającej w USA. Włamują się do jej siedziby, gdzie zostają złapani przez Tequilę (Channing Tatum) i zabrani na przesłuchanie. Podczas rozmowy dokonują zaskakującego odkrycia. Następnie trafiają przed oblicze Champa (Jeff Bridges), który zgadza się pomóc im w ujęciu sprawców zamachu. Kontynuacja przeboju kin "Kingsman: Tajne służby".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)