Katie - Moi cudowni przyjaciele (4)

Katie - Moi cudowni przyjaciele (4)

(Katie: My Beautiful Friends)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2011   od 12 lat
Występują:Katie Piper
Reżyseria:Ashok Prasad
W skrócie:Mija rok odkąd Katie rozpoczęła tworzenie grupy wsparcia osobom z oszpeceniami twarzy. Teraz organizuje przyjęcie, by podziękować osobom, które współpracują z jej fundacją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Twórcy dokumentu na bieżąco śledzą rekonwalescencję byłej modelki Katie Piper. W 2008 roku została ona zaatakowana i oblana kwasem, który zniekształcił jej twarz. Zdeterminowana kobieta postanowiła jednak odzyskać dawny wygląd, a tym samym również swoje życie. W kolejnych odcinkach serii zostanie pokazane, jak Katie zakłada fundację, która ma pomagać ludziom żyjącym z podobnymi oszpeceniami. Widzowie dowiedzą się także, jak wygląda życie ludzi ze zniekształconą twarzą, gdy każde wyjście na ulicę jest prawdziwym wyzwaniem, ponieważ trzeba znosić spojrzenia innych osób.

W tym odcinku

Katie w końcu dojrzała do decyzji o wyprowadzce od rodziców. Była modelka spotyka się z 22-letnią Kayleigh, która urodziła się z zespołem Pfeiffera. Choroba spowodowała m.in. deformacje twarzy i głowy dziewczyny. Z powodu drwin rówieśników Keyleigh przestała wychodzić z domu. Teraz jednak chce zacząć żyć inaczej. Katie rozmawia również z George'em, ojcem dwojga dzieci, który zmaga się z ciężką chorobą dziedziczną. Ponownie odwiedza też Chantelle, aby zobaczyć efekty jej operacji. Po roku od rozpoczęcia działalności fundacji Katie wydaje przyjęcie, aby w ten sposób podziękować osobom, które zgodziły się być ambasadorami jej organizacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)