Kabaretowy Klub Dwójki: Kuchnia

Kabaretowy Klub Dwójki: Kuchnia

program rozrywkowy Polska 2011   od 12 lat
W skrócie:W ramówkach TV wiele jest ostatnio programów kulinarnych. Zajęli się tym tematem także kabareciarze. O ulubionych potrawach rozmawiają Paranienormalni oraz Kabaret Moralnego Niepokoju.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wyjątkowa mieszanka najlepszych skeczy, występów typu stand-up comedy, talk show, kabaretowych improwizacji oraz muzyki pop. Prowadzącymi zostaną sprawdzeni w tej roli Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru. W każdym odcinku zaprezentują się dwie gwiazdy kabaretowe w różnych, czasem kontrastowych zestawieniach. Ponadto do każdego odcinka klubu zaproszony zostanie gość specjalny - znany aktor, który spróbuje swoich sił w stand-up comedy. Stałymi punktami programu są subiektywny przegląd prasy prowadzących oraz posiedzenie rządu.

W ramówkach telewizyjnych od pewnego czasu królują programy kulinarne. Prowadzą je cudzoziemcy, podróżnicy i kucharze zamiłowani w przysmakach z całego świata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów także kabareciarze postanowili zająć się tematem kuchni. O smakach dzieciństwa i ulubionych potrawach rozmawiają z prowadzącymi satyrycy z formacji Paranienormalni oraz Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także