Kabaretowa mapa Polski: 18. Festiwal Kabaretu Koszalin 2012 "Spa Koszalin": Terapia śmiechem (1)

program rozrywkowy Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Satyrycy wcielają się w lekarzy i pacjentów ekskluzywnego hotelu spa, w którym wykonuje się zabiegi śmiechoterapii. Wystąpią m.in. Koń Polski, Kabaret Skeczów Męczących i Łowcy.B.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Relacja z imprezy, która odbyła się 28 lipca 2012 roku w koszalińskim amfiteatrze. Tym razem kabaretowe gwiazdy gościły w ekskluzywnym hotelu spa, w którym wykonuje się zabiegi śmiechoterapii. Najlepsi eksperci zaprezentowali swoje premierowe skecze, monologi i piosenki. W ofercie znalazły się m.in. specjalne zabiegi dla zestresowanych polityków i par z dziećmi. Kierownikami luksusowego ośrodka zostali najlepsi fachowcy w rozśmieszaniu - kabaret Koń Polski. W role pacjentów wcielili się satyrycy z formacji Nowaki, Paranienormalni i Smile. Kabaretowe spa odwiedzili także Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Ciach oraz Łowcy.B. W trakcie imprezy jubileusz 25-lecia swojej pracy arty-stycznej obchodzili Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski i Robert Rozmus - słynny Tercet czyli Kwartet.

Kolejna edycja kabaretowego show. Tym razem satyrycy wcielają się w lekarzy i pacjentów ekskluzywnego hotelu spa, w którym wykonuje się zabiegi śmiechoterapii. Na scenie wystąpią m.in. Koń Polski, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Ciach oraz Łowcy.B.

Zobacz także