x
Justified: Bez przebaczenia (8)

Justified: Bez przebaczenia (8)

(Justified: Blowback)

serial sensacyjny USA 2010   od 16 lat
Występują:Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter, Jacob Pitts
Reżyseria:Jon Avnet
W skrócie:Niebezpieczny przestępca bierze zakładników. Barykaduje się wraz z nimi w biurze komendanta policji i stawia żądania. Raylan próbuje negocjować z napastnikiem...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz policji Raylan Givens (Timothy Olyphant) pod wieloma względami przypomina szeryfa z Dzikiego Zachodu. Pomimo manier dżentelmena pozostaje nieustępliwy i bezwzględny wobec łamiących prawo. Jego twarda i bezkompromisowa walka w obronie sprawiedliwości nie podoba się przełożonym policjanta. W wyniku konfliktu z szefostwem Givens zostaje przeniesiony na służbę do rodzinnej miejscowości Harlan na wschodzie Kentucky. Raylan wciąż poszukuje na pytanie, kim właściwie jest. Musi uporać się z własną przeszłością, w tym z problemem swojego ojca, Arlo, który był przestępcą. Tymczasem mieszkańcom Harlan wciąż zagrażają lokalny narkotykowy boss Bo Crowder i jego syn, rasistowski fanatyk Boyd. Scenariusz serialu powstał na motywach utworów Elmore'a Leonarda, autora powieści i opowiadań kryminalnych.

W tym odcinku

Pewien niebezpieczny przestępca bierze zakładników. Barykaduje się wraz z nimi w biurze komendanta policji i ujawnia swoje żądania. Raylan próbuje negocjować z napastnikiem i doprowadzić do jego ujęcia. Niebawem uświadamia sobie, że jego relacje z Avą mogły mieć wpływ na wyrok w procesie Boyda Crowdera. Decyzją sądu oskarżony został skazany na pobyt w zakładzie karnym.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)