x
Justified: Bez przebaczenia (6)

Justified: Bez przebaczenia (6)

(Justified: The Collection)

serial sensacyjny USA 2010   od 16 lat
Występują:Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter, Jacob Pitts
Reżyseria:Rod Holcomb
W skrócie:Zamożny właściciel farmy w Kentucky popełnia samobójstwo. Raylan próbuje zbadać, czy rzeczywiście sam odebrał sobie życie.Tymczasem wdowa po farmerze zaczyna się do niego zalecać...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz policji Raylan Givens (Timothy Olyphant) pod wieloma względami przypomina szeryfa z Dzikiego Zachodu. Pomimo manier dżentelmena pozostaje nieustępliwy i bezwzględny wobec łamiących prawo. Jego twarda i bezkompromisowa walka w obronie sprawiedliwości nie podoba się przełożonym policjanta. W wyniku konfliktu z szefostwem Givens zostaje przeniesiony na służbę do rodzinnej miejscowości Harlan na wschodzie Kentucky. Raylan wciąż poszukuje na pytanie, kim właściwie jest. Musi uporać się z własną przeszłością, w tym z problemem swojego ojca, Arlo, który był przestępcą. Tymczasem mieszkańcom Harlan wciąż zagrażają lokalny narkotykowy boss Bo Crowder i jego syn, rasistowski fanatyk Boyd. Scenariusz serialu powstał na motywach utworów Elmore'a Leonarda, autora powieści i opowiadań kryminalnych.

W tym odcinku

Zamożny właściciel farmy w Kentucky popełnia samobójstwo. Raylan próbuje zbadać, czy bogacz rzeczywiście sam odebrał sobie życie. Musi również odnaleźć należące do zmarłego dzieło sztuki, które zaginęło. Tymczasem wdowa po farmerze zaczyna zalecać się do przystojnego funkcjonariusza. Raylan daje jej do zrozumienia, że nie jest zainteresowany romansem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)