x
Justified: Bez przebaczenia (2)

Justified: Bez przebaczenia (2)

(Justified: Riverbrook)

serial sensacyjny USA 2010   od 16 lat
Występują:Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter, Jacob Pitts
Reżyseria:Michael Dinner
W skrócie:Uciekinier z więzienia zamierza odszukać swoją byłą żonę. Planuje także dotrzeć do swego łupu, który udało mu się ukryć. Raylan zgłasza się na ochotnika, aby go schwytać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz policji Raylan Givens (Timothy Olyphant) pod wieloma względami przypomina szeryfa z Dzikiego Zachodu. Pomimo manier dżentelmena pozostaje nieustępliwy i bezwzględny wobec łamiących prawo. Jego twarda i bezkompromisowa walka w obronie sprawiedliwości nie podoba się przełożonym policjanta. W wyniku konfliktu z szefostwem Givens zostaje przeniesiony na służbę do rodzinnej miejscowości Harlan na wschodzie Kentucky. Raylan wciąż poszukuje na pytanie, kim właściwie jest. Musi uporać się z własną przeszłością, w tym z problemem swojego ojca, Arlo, który był przestępcą. Tymczasem mieszkańcom Harlan wciąż zagrażają lokalny narkotykowy boss Bo Crowder i jego syn, rasistowski fanatyk Boyd. Scenariusz serialu powstał na motywach utworów Elmore'a Leonarda, autora powieści i opowiadań kryminalnych.

W tym odcinku

Z więzienia ucieka pewien skazaniec. Przestępca zamierza odszukać swoją byłą żonę. Planuje także dotrzeć do zrabowanego łupu, który udało mu się ukryć, zanim został aresztowany. Raylan zgłasza się na ochotnika, aby go schwytać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)