x
Justified: Bez przebaczenia 2 (8)

Justified: Bez przebaczenia 2 (8)

(Justified: The Spoil)

serial sensacyjny USA 2011   od 16 lat
Występują:Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter, Jacob Pitts
Reżyseria:Michael W. Watkins
W skrócie:Givens musi zapewnić ochronę Carol Johnson, prowadzącej negocjacje z mieszkańcami hrabstwa Harlan. Mags Bennett oskarża władze kopalni o to, że nie dbają o interesy lokalnej społeczności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz policji Raylan Givens (Timothy Olyphant) ściga kryminalistów, grasujących na prowincjach hrabstwa Harlan w stanie Kentucky. Jego szefem i przyjacielem jest Art Mullen (Nick Searcy). Prywatnie Raylan próbuje ułożyć sobie relacje z byłą żoną Winoną (Natalie Zea) i swoim ojcem Arlo (Raymond J. Barry), który w przeszłości był przestępcą. W drugim sezonie serialu Givens musi stawić czoła Mags Bennett (Margo Martindale), szefowej przestępczego klanu Rabbit Hollerów. Próbuje także powstrzymać dawnego wroga, Boyda Crowdera (Walton Goggins), który ponownie wkracza na drogę zbrodni. Scenariusz serii powstał na podstawie utworów Elmore'a Leonarda, autora powieści i opowiadań kryminalnych. W 2011 roku serial był nominowany do nagrody Emmy w trzech kategoriach. Jury doceniło wówczas Margo Martindale jako odtwórczynię najlepszej roli drugoplanowej.

W tym odcinku

Givens musi zapewnić ochronę Carol Johnson, prowadzącej negocjacje z mieszkańcami hrabstwa Harlan. Kobieta próbuje ich przekonać, by odsprzedali prawa własności do swoich gruntów przedsiębiorstwu Black Pike. Boyd staje po stronie Carol. Tymczasem Mags Bennett wygłasza płomienne przemówienie. Oskarża w nim władze kopalni o to, że nie dbają o interesy mieszkańców.

Występują (pokaż wszystkich)