x
Justified: Bez przebaczenia 2 (5)

Justified: Bez przebaczenia 2 (5)

(Justified: Cottonmouth)

serial sensacyjny USA 2011   od 16 lat
Występują:Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter, Jacob Pitts
Reżyseria:Michael W. Watkins
W skrócie:Kyle Easterly i jego koledzy planują napad na kopalnię. Nakłaniają Boyda Crowdera, aby im pomógł. Givens próbuje ustalić, kto posługuje się fałszywymi czekami na nazwisko McCready'ego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz policji Raylan Givens (Timothy Olyphant) ściga kryminalistów, grasujących na prowincjach hrabstwa Harlan w stanie Kentucky. Jego szefem i przyjacielem jest Art Mullen (Nick Searcy). Prywatnie Raylan próbuje ułożyć sobie relacje z byłą żoną Winoną (Natalie Zea) i swoim ojcem Arlo (Raymond J. Barry), który w przeszłości był przestępcą. W drugim sezonie serialu Givens musi stawić czoła Mags Bennett (Margo Martindale), szefowej przestępczego klanu Rabbit Hollerów. Próbuje także powstrzymać dawnego wroga, Boyda Crowdera (Walton Goggins), który ponownie wkracza na drogę zbrodni. Scenariusz serii powstał na podstawie utworów Elmore'a Leonarda, autora powieści i opowiadań kryminalnych. W 2011 roku serial był nominowany do nagrody Emmy w trzech kategoriach. Jury doceniło wówczas Margo Martindale jako odtwórczynię najlepszej roli drugoplanowej.

W tym odcinku

Kyle Easterly i jego koledzy planują napad na kopalnię. Nakłaniają Boyda Crowdera, aby im pomógł. Tymczasem Givens próbuje ustalić, kto posługuje się fałszywymi czekami, wystawionymi na nazwisko McCready'ego. Prowadząc śledztwo w tej sprawie, popada w konflikt z klanem Bennettów.

Występują (pokaż wszystkich)