x
Justified: Bez przebaczenia 2 (4)

Justified: Bez przebaczenia 2 (4)

(Justified: For Blood or Money)

serial sensacyjny USA 2011   od 16 lat
Występują:Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter, Jacob Pitts
Reżyseria:John Dahl
W skrócie:Szwagier Rachel Brooks przebywa na zwolnieniu warunkowym. Mimo to ucieka. Boyd otrzymuje intratną propozycję. Miłosny trójkąt, w który są uwikłani Givens, Ava i Gary, komplikuje im życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz policji Raylan Givens (Timothy Olyphant) ściga kryminalistów, grasujących na prowincjach hrabstwa Harlan w stanie Kentucky. Jego szefem i przyjacielem jest Art Mullen (Nick Searcy). Prywatnie Raylan próbuje ułożyć sobie relacje z byłą żoną Winoną (Natalie Zea) i swoim ojcem Arlo (Raymond J. Barry), który w przeszłości był przestępcą. W drugim sezonie serialu Givens musi stawić czoła Mags Bennett (Margo Martindale), szefowej przestępczego klanu Rabbit Hollerów. Próbuje także powstrzymać dawnego wroga, Boyda Crowdera (Walton Goggins), który ponownie wkracza na drogę zbrodni. Scenariusz serii powstał na podstawie utworów Elmore'a Leonarda, autora powieści i opowiadań kryminalnych. W 2011 roku serial był nominowany do nagrody Emmy w trzech kategoriach. Jury doceniło wówczas Margo Martindale jako odtwórczynię najlepszej roli drugoplanowej.

W tym odcinku

Szwagier Rachel Brooks przebywa na zwolnieniu warunkowym. Mimo to decyduje się uciec. Raylan wyrusza za nim w pościg. Obawia się, że Rachel i jej emocjonalny stosunek do ucieczki krewnego mogą poważnie zaszkodzić śledztwu. Boyd otrzymuje intratną propozycję, która jednak nie jest w pełni zgodna z prawem. Miłosny trójkąt, w który są uwikłani Givens, Ava i Gary, poważnie komplikuje im życie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)