x
Justified: Bez przebaczenia 2 (12)

Justified: Bez przebaczenia 2 (12)

(Justified: Reckoning)

serial sensacyjny USA 2011   od 16 lat
Występują:Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter, Jacob Pitts
Reżyseria:Adam Arkin
W skrócie:Raylan bada okoliczności morderstwa swojej ciotki Helen. Wśród podejrzanych jest jeden z synów Mags. Musi ona zastanowić się, czy nadal brać udział w przestępczej działalności krewnych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz policji Raylan Givens (Timothy Olyphant) ściga kryminalistów, grasujących na prowincjach hrabstwa Harlan w stanie Kentucky. Jego szefem i przyjacielem jest Art Mullen (Nick Searcy). Prywatnie Raylan próbuje ułożyć sobie relacje z byłą żoną Winoną (Natalie Zea) i swoim ojcem Arlo (Raymond J. Barry), który w przeszłości był przestępcą. W drugim sezonie serialu Givens musi stawić czoła Mags Bennett (Margo Martindale), szefowej przestępczego klanu Rabbit Hollerów. Próbuje także powstrzymać dawnego wroga, Boyda Crowdera (Walton Goggins), który ponownie wkracza na drogę zbrodni. Scenariusz serii powstał na podstawie utworów Elmore'a Leonarda, autora powieści i opowiadań kryminalnych. W 2011 roku serial był nominowany do nagrody Emmy w trzech kategoriach. Jury doceniło wówczas Margo Martindale jako odtwórczynię najlepszej roli drugoplanowej.

W tym odcinku

Raylan bada okoliczności morderstwa swojej ciotki Helen. Kobieta zginęła w nocy w swoim domu. Arlo obwinia syna za jej śmierć. Wśród podejrzanych o zbrodnię jest Dickie, jeden z synów Mags. Kobieta musi poważnie się zastanowić, czy nadal powinna brać udział w przestępczej działalności swoich krewnych.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)