x
Justified: Bez przebaczenia 2 (11)

Justified: Bez przebaczenia 2 (11)

(Justified: Full Commitment)

serial sensacyjny USA 2011   od 16 lat
Występują:Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter, Jacob Pitts
Reżyseria:Peter Werner
W skrócie:Raylan próbuje ustalić, kim był zamachowiec, który próbował go zabić. Okazuje się, że w niebezpieczeństwie jest także Winona. Wkrótce Givens odkrywa zaskakujące fakty dotyczące zamachu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz policji Raylan Givens (Timothy Olyphant) ściga kryminalistów, grasujących na prowincjach hrabstwa Harlan w stanie Kentucky. Jego szefem i przyjacielem jest Art Mullen (Nick Searcy). Prywatnie Raylan próbuje ułożyć sobie relacje z byłą żoną Winoną (Natalie Zea) i swoim ojcem Arlo (Raymond J. Barry), który w przeszłości był przestępcą. W drugim sezonie serialu Givens musi stawić czoła Mags Bennett (Margo Martindale), szefowej przestępczego klanu Rabbit Hollerów. Próbuje także powstrzymać dawnego wroga, Boyda Crowdera (Walton Goggins), który ponownie wkracza na drogę zbrodni. Scenariusz serii powstał na podstawie utworów Elmore'a Leonarda, autora powieści i opowiadań kryminalnych. W 2011 roku serial był nominowany do nagrody Emmy w trzech kategoriach. Jury doceniło wówczas Margo Martindale jako odtwórczynię najlepszej roli drugoplanowej.

W tym odcinku

Raylan próbuje ustalić, kim był zamachowiec, który próbował go zabić. W niebezpieczeństwie jest także Winona. Do jej ochrony zostaje oddelegowany Brooks. Givens odkrywa zaskakujące fakty w sprawie zamachu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)