x
Justified: Bez przebaczenia 2 (10)

Justified: Bez przebaczenia 2 (10)

(Justified: Debts and Accounts)

serial sensacyjny USA 2011   od 16 lat
Występują:Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter, Jacob Pitts
Reżyseria:John David Coles
W skrócie:Relacje Raylana i Winony ponownie zostają wystawione na ciężką próbę. Boyd Crowder spiskuje z klanem Bennettów. Ich przestępcze plany burzą spokój mieszkańców Harlan.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz policji Raylan Givens (Timothy Olyphant) ściga kryminalistów, grasujących na prowincjach hrabstwa Harlan w stanie Kentucky. Jego szefem i przyjacielem jest Art Mullen (Nick Searcy). Prywatnie Raylan próbuje ułożyć sobie relacje z byłą żoną Winoną (Natalie Zea) i swoim ojcem Arlo (Raymond J. Barry), który w przeszłości był przestępcą. W drugim sezonie serialu Givens musi stawić czoła Mags Bennett (Margo Martindale), szefowej przestępczego klanu Rabbit Hollerów. Próbuje także powstrzymać dawnego wroga, Boyda Crowdera (Walton Goggins), który ponownie wkracza na drogę zbrodni. Scenariusz serii powstał na podstawie utworów Elmore'a Leonarda, autora powieści i opowiadań kryminalnych. W 2011 roku serial był nominowany do nagrody Emmy w trzech kategoriach. Jury doceniło wówczas Margo Martindale jako odtwórczynię najlepszej roli drugoplanowej.

W tym odcinku

Raylan i Winona mają nadzieję, że uda im się odpocząć po dramatycznych przeżyciach, których doświadczyli w ostatnim czasie. Ich relacje zostają wystawione na ciężką próbę, kiedy wychodzą na jaw intrygi Boyda i klanu Bennettów. Syn Crowdera spiskuje z Mags i jej rodziną. Ich przestępcze plany ponownie burzą spokój mieszkańców Harlan.

Występują (pokaż wszystkich)