x
Justified: Bez przebaczenia (1)

Justified: Bez przebaczenia (1)

(Justified: Fire in the Hole)

serial sensacyjny USA 2010   od 16 lat
Występują:Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter, Jacob Pitts
Reżyseria:Michael Dinner
W skrócie:Policjant Randal Givens rozpoczyna służbę w rodzinnym miasteczku. Angażuje się w sprawę dawnego przyjaciela, który - jak wszystko na to wskazuje- odpowiada za zamach na Afroamerykanów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz policji Raylan Givens (Timothy Olyphant) pod wieloma względami przypomina szeryfa z Dzikiego Zachodu. Pomimo manier dżentelmena pozostaje nieustępliwy i bezwzględny wobec łamiących prawo. Jego twarda i bezkompromisowa walka w obronie sprawiedliwości nie podoba się przełożonym policjanta. W wyniku konfliktu z szefostwem Givens zostaje przeniesiony na służbę do rodzinnej miejscowości Harlan na wschodzie Kentucky. Raylan wciąż poszukuje na pytanie, kim właściwie jest. Musi uporać się z własną przeszłością, w tym z problemem swojego ojca, Arlo, który był przestępcą. Tymczasem mieszkańcom Harlan wciąż zagrażają lokalny narkotykowy boss Bo Crowder i jego syn, rasistowski fanatyk Boyd. Scenariusz serialu powstał na motywach utworów Elmore'a Leonarda, autora powieści i opowiadań kryminalnych.

W tym odcinku

Przeniesiony na prowincjonalny posterunek policjant Randal Givens rozpoczyna służbę w miasteczku, w którym spędził dzieciństwo. Angażuje się w sprawę swojego dawnego przyjaciela, który obecnie jest zwolennikiem rasizmu. Wszystko wskazuje na to, że odpowiada on za wybuch w kościele, w którym zbierali się na nabożeństwa Afroamerykanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)