Julieta

6.9/10 7.1/10
DRAMAT OBYCZAJOWY Hiszpania 2016   od 16 lat
Występują:Emma Suárez, Adriana Ugarte, Daniel Grao, Inma Cuesta
Reżyseria:Pedro Almodóvar
W skrócie:Spotkanie z przyjaciółką córki zmusza Julietę do konfrontacji z burzliwą przeszłością. Nominowane do Złotej Palmy i BAFT-y, pulsujące emocjami dzieło hiszpańskiego mistrza.
Mistrz Almodóvar czyta ze smakiem Alice Munro: kobieta w średnim wieku: kobieta w średnim wieku szuka kontaktu z dorosłą już córką, z którą rozstała się przed dekadą, w efekcie narastającej depresji.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Julieta (Emma Suarez) jest kobietą w średnim wieku, mieszkającą w Madrycie z partnerem imieniem Lorenzo. Oboje planują przeprowadzkę do Portugalii. Pewnego dnia Julieta przypadkowo spotyka Beatriz (Michelle Jenner) - przyjaciółkę jej córki Antii. Okazuje się, że obecnie dziewczyna mieszka w Szwajcarii, jest mężatką, ma trójkę dzieci. Rozmowa z Beą przywołuje bolesne wspomnienia, więc Julieta rezygnuje z wyjazdu i wraca do mieszkania, gdzie pisze list do Antii, licząc na odnowienie kontaktu. W samotności zaczyna spisywać swoje wspomnienia. Znów jest nastolatką (Adriana Ugarte), zakochaną w rybaku Xoanie (Daniel Grao). Traci go w tragicznym wypadku, wpada w depresję, pomagają jej córka i przyjaciółka. Pewnego dnia Antia wyjeżdża na wakacje, podczas których znika bez śladu...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)