Julia (94/186)

Julia

odc. 94/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska
W skrócie:Julia sądzi, że Janek kazał ją śledzić, szukając dowodów jej winy. Tadeusz przedstawia żonie Sławka, kandydata na szefa działu marketingu. Janek zwalnia detektywa. Wkrótce odwiedza go Julia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia sądzi, że Janek kazał ją śledzić, bo szuka dowodów na jej winę. Maciek pojawia się w klinice i robi wyrzuty bratu. Tadeusz przedstawia żonie Sławka, który jest kandydatem na stanowisko szefa działu marketingu. Hanna jest zła na niego, że wtrąca się w sprawy kliniki. Janek zwalnia detektywa. Niedługo potem odwiedza go Julia, która chce z nim porozmawiać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także