x
Julia (93/186)

Julia

odc. 93/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska
W skrócie:Maciek podejrzewa, że ktoś za niego wybrał pieniądze z banku i postanawia wyjaśnić to na własną rękę. Julia z pomocą przyjaciół chce zdemaskować mężczyznę, który ją obserwuje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Maciek podejrzewa, że ktoś za niego wybrał pieniądze z banku. Julia radzi mu, by zgłosił sprawę policji, jednak chłopak postanawia wyjaśnić to na własną rękę. Kasia wraca ze spa. Julia z pomocą przyjaciół chce zdemaskować tajemniczego mężczyznę, który ją obserwuje. Wychodzą na jaw zaskakujące fakty.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także