Julia (91/186)

Julia

odc. 91/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska
W skrócie:Maciek mówi Julii, że z jego konta zniknęły pieniądze. Jego brat spotyka się z detektywem, który ma zbadać sprawę kradzieży leków. Gdy Monika dowiaduje się o tym, postanawia działać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia przejmuje obowiązki Kasi w restauracji. Maciek mówi jej, że z jego konta zniknęły pieniądze. Tymczasem jego brat spotyka się z detektywem, który ma poprowadzić śledztwo w sprawie kradzieży leków. Kiedy Monika dowiaduje się o tym, zaczyna się obawiać, że prawda wyjdzie na jaw. Postanawia działać. W międzyczasie Janek widzi się z Julią na spotkaniu zaaranżowanym przez Anitę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także