Julia (64/186)

Julia

odc. 64/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska
W skrócie:Janek oświadcza się Monice. W warsztacie, w którym pracuje Darek, pojawia się policja.. Julia znajduje w Niemczech klinikę, która może przeprowadzić operację Natalki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Monika chce wiedzieć, dlaczego Janek tak dziwnie się zachowuje. Wkrótce mężczyzna jej się oświadcza. W warsztacie, w którym pracuje Darek, pojawia się policja. Chłopak obawia się, że zostanie aresztowany. Julia znajduje w Niemczech klinikę, która może przeprowadzić operację Natalki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także