Julia (55/186)

Julia

odc. 55/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska
W skrócie:Julia nie może poprosić Janickich o pożyczkę. Do Darka przyjeżdża matka z bardzo złą wiadomością o Natalce. Tadeusz zaprasza wszystkich na kolację. Ma dla Julii i Maćka niespodziankę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia nie może poprosić Janickich o pożyczkę. Monika liczy na to, że Tadeusz zwolni rywalkę po tym, co mu o niej powiedziała. Do Darka przyjeżdża matka. Mówi mu, że Natalka jest umierająca. Wieczorem Tadeusz zaprasza wszystkich na kolację. Ma dla Julii i Maćka niespodziankę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także