Julia (52/186)

Julia

odc. 52/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska
W skrócie:Julia mówi Tadeuszowi o zamiarze spotkania z nim i Hanną. Chcą im z Maćkiem coś ważnego przekazać. Igor i Janek planują wieczór kawalerski. Okazuje się, że Natalka musi zostać w szpitalu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia mówi Tadeuszowi, że ona i Maciek chcą się spotkać z nim i Hanną. Mają im coś ważnego do powiedzenia. Tymczasem Igor i Janek obmyślają atrakcje na wieczór kawalerski. Tego samego dnia okazuje się, że Natalka musi zostać w szpitalu poddana dodatkowym badaniom.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także