×
Julia 2: Fried Chicken (2)

Julia 2: Fried Chicken (2)

(Julia: Fried Chicken)

serial biograficzny USA 2023   od 16 lat
Występują:Sarah Lancashire, David Hyde Pierce, Bebe Neuwirth, Fran Kranz
Reżyseria:Melanie Mayron
W skrócie:Julia i Simca nie dochodzą do porozumienia w sprawie kilku przepisów. W tej sytuacji proponują kulinarną rozgrywkę grupie gości, w tym Jamesowi Beardowi. Avis odpiera zaloty nowego konkurenta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po tym jak program kulinarny pani Child (Sarah Lancashire) zdobył popularność, kobieta stale musi się mierzyć z wyzwaniem nazywanym "popularność". Obecnie Julia wraca wraz z oddanym mężem Paulem (David Hyde Pierce) do Stanów Zjednoczonych ze swojego domu w Simca we Francji. Tu przekonuje się, jak odniesiony sukces zmienił jej życie. Jednak to nie jedyne wyzwanie, któremu musi sprostać. Nie tracąc pogody ducha, pani Child próbuje poradzić sobie w nie zawsze łatwych kontaktach z telewizją WGBH, a także Białym Domem. Na szczęście może liczyć na współpracowników. Jednocześnie pani Child udziela się w publicznej telewizji i angażuje w nagłaśnianie i wyjaśnianie ważnych dla niej kwestii społecznych.

W tym odcinku

Julia i Simca nie dochodzą do porozumienia w sprawie kilku przepisów. W tej sytuacji proponują kulinarną rozgrywkę grupie gości, w tym Jamesowi Beardowi. Na przyjęciu urodzinowym Huntera nowicjuszka Elaine spotyka się z krytyką ze strony współpracowników, a Avis odpiera zaloty nowego konkurenta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także