Julia (16/186)

Julia

odc. 16/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Julia Rosnowska, Krystian Wieczorek, Michał Lewandowski, Bartosz Obuchowicz
W skrócie:U Janickich pojawia się doktor Małecka. Dochodzi do awantury. Janek pyta o jej przyczyny, ale rodzice nie chcą o tym rozmawiać. Nieporozumienie między Moniką a Jankiem prowadzi do rozstania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

W willi Janickich pojawia się doktor Małecka. Dochodzi do awantury. Janek próbuje dowiedzieć się, co było jej przyczyną. Rodzice nie chcą jednak o tym rozmawiać, gdyż temat jest dla nich krępujący. Tego samego dnia między Moniką a Jankiem dochodzi do nieporozumienia, które prowadzi do ich rozstania. Wściekła kosmetyczka wyładowuje złość na Julce.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także