Julia (15/186)

Julia

odc. 15/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Julia Rosnowska, Krystian Wieczorek, Michał Lewandowski, Bartosz Obuchowicz
W skrócie:Julia waha się powiedzieć matce o swym układzie z Maćkiem. Dręczą ją wyrzuty sumienia, że okłamuje najbliższych. Tadeusz dowiaduje się, że mama Julii jest w Krakowie. Zaprasza ją na kolację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia waha się, czy powiedzieć matce o swoim układzie z Maćkiem. Dręczą ją wyrzuty sumienia, że okłamuje najbliższych. Tymczasem Kasia ma problemy z Polą. Na dodatek Krzysztof jej nie pomaga. Tadeusz dowiaduje się, że mama Julii jest w Krakowie. Zaprasza ją na kolację. Wieczorem Alicja z Natalką wyjeżdżają do Lubawic. Julia natomiast postanawia powiedzieć Janickim prawdę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także